صفحه اصلی > اخبار 


کسب حداکثر امتیاز در پایان ارزیابی برنامه عملیاتی مشترک
کسب حداکثر امتیاز در پایان ارزیابی برنامه عملیاتی مشترک
 

با توجه به اهمیت حسن اجرای صحیح برنامه عملیاتی مشترک طبق زمان بندی اعلامی که هر ساله توسط وزارت متبوع ابلاغ می گردد، گروه آمار مدیریت آمار و فناوری اطلاعات دانشگاه از ابتدای سال 1396 بخشی از برنامه عملیاتی اختصاصی خود را مطابق عناوین برنامه عملیاتی مشترک تدوین و اجراء نمود که طبق ارزیابی انطباقی که در پایان سال گذشته انجام شد، امتیاز 100 را در تمامی برنامه ها کسب نمود.

دکتر مریم رضایی، رئیس گروه آمار، ضمن تشکر از کارکنان فعال و خلاق این گروه که با درایت و پشتکار خود توانستند توانایی های خود را در انجام برنامه های ابلاغی از سوی وزارت اثبات نمایند، آرزوی موفقیت کاری در سال 1397را برای کارکنان دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان نمود.

وی در ادامه گفت: برنامه عملیاتی مشترک، نقشه راهی است که باعث می شود مدیران از سیاست ها و اهداف اصلی سازمان خارج نگردیده و در جهت ارتقاء آن تلاش و برنامه ریزی نمایند و همچنین امتیازات به دست آمده در ارزیابی آن نیز در جایگاه دانشگاه بی تأثیر نمی باشد.

رضایی ابراز کرد: امید است مسئولین سازمان به منظور بالا بردن انگیزه کارکنان که در رتبه بندی دانشگاه در برنامه عملیاتی مشترک مؤثر بودند، آنان را مورد حمایت و تشویق قرار دهند.

تاریخ درج خبر : چهارشنبه ٢٦ ارديبهشت ١٣٩٧  |  کد خبر : ١١٦٤٣ | تعداد نمایش خبر : 197
 

 


خروج