صفحه اصلی > اطلاعیه ها 


  چاپ        ارسال به دوست

آغاز طرح امداد زمستانی اورژانس 115

دکتر امیر حسن اسدی گفت: به منظور تسریع در امر خدمت رسانی به مصدومین و آسیب دیدگان، ارائه خدمات مطلوب فوریت های پزشکی به مسافرین و هموطنان عزیز و افزایش رضایت مندی مردم، طرح مشترک امداد زمستانی بین ارگان های دخیل در امر امداد رسانی شامل پلیس راه، راهداری، هلال احمر و اورژانس در سراسر کشور اجرا می شود. در راستای اجرای این طرح، اقداماتی از قبیل: اعلام آماده باش به  کل پایگاههای استان،  اعلام آماده باش به پایگاههای اورژانس هوایی، جهت ارائه خدمات فوریت های پزشکی به افراد حادثه دیده، پیش بینی تمهیدات لازم در خصوص فراخوان نیروهای خارج از شیفت جهت مقابله با شرایط بحرانی مرتبط با حوادث احتمالی و هماهنگی جهت آمادگی بیمارستان ها و مراکز درمانی در جهت پذیرش بیماران و مصدومین ناشی از حوادث ترافيكي و زمستانی و  تشکیل تیم های نظارت بر عملکرد پایگاه های جاده ای اورژانس115 انجام پذیرفته است.
دکتر اسدی در ادامه بیا داشت: قطعاً رعایت سرعت مطمئنه در هوای بارانی و استفاده از زنجیر چرخ در مناطق برف خیز کشور می تواند نقش بسزایی در کاهش حوادث ترافیکی داشته باشد. امید است رانندگان محترم با رعایت قوانین رانندگی حافظ جان خود و خانواده شان باشند.
 وی در انتها افزود: اورژانس 115 استان با تمام قوا، با بیش از 500 نیروی انسانی خبره و با تجهیزات کامل، آماده امدادرسانی به هم استانی های گرامی می باشد.


١٢:٣١ - 1396/10/03    /    شماره : ١٠٣٢١    /    تعداد نمایش : ٣٤٦خروج