صفحه اصلی > اخبار 


دکتر عباس علیمراد : قطع زنجیره این بیماری تنها با همکاری همه مردم امکانپذیر است .
سومین جلسه ستاد کرونای شهرستان رودان در سال 1400 برگزار شد .
دومین ستاد کرونا 1400

 

سومین ستاد کرونای شهرستان رودان در سال جدید  با موضوع بررسی وضعیت شیوع کرونا در مناطق شهری و روستایی شهرستان به ریاست غلامپور ، فرماندار شهرستان و با حضور دکتر علیمراد مدیر شبکه بهداشت و درمان و سایر اعضاء تشکیل جلسه داد .

دکتر عباس علیمراد در این جلسه ضمن تشریح وضعیت شیوع کرونا در مناطق شهری وروستایی شهرستان از افزایش روزانه تعداد مبتلایان به کرونای انگلیسی اظهار نگرانی کرد و اظهار داشت : رعایت نکردن شیوه نامه های بهداشتی و افزایش آمار بیماران کرونایی بار سنگینی بردوش کادر بهداشت و درمان گذاشته و قطع زنجیره این بیماری تنها با همکاری همه مردم امکانپذیر است و مردم عامل اصلی قطع زنجیره بیماری کرونا هستند و با رعایت دستورالعمل ها این مهم محقق می‌شود.

فرماندار رودان نیز با ابراز نگرانی از وضعیت نارنجی شهرستان و افزایش مبتلایان و شروع پیک چهارم کرونا اعلام داشت : مردم باید از حضور در هر نوع تجمعی خودداری کنند، دورهمی های خانوادگی را برای مدتی کاملا کنار بگذارند، کسانیکه با بیماری تماس داشته اند حتما برای انجام تست به مراکز بهداشتی مراجعه نمایند و بیماران کرونایی محل قرنطینه خود را ترک ننمایند . وی خاطر نشان کرد: امیدواریم با همراهی و مشارکت آگاهانه مردم بتوانیم با تلفات کمتری از پیک چهارم عبور نماییم.

@webdapg

🆔 @hums_corona_virus

🆔 https://www.instagram.com/webdapgpr_hums

اخبار شبکه بهداشت و درمان شهرستان رودان      http://rnhn.hums.ac.ir/

 

 

 

تاریخ درج خبر : 1400/01/25 | کد خبر : ٢٢٢٩٠ | تعداد نمایش خبر : 34


خروج