صفحه اصلی > آرشیو خبر 


  چاپ        ارسال به دوست

معاون آموزشی مجتمع آموزشی پژوشی درمانی پیامبر اعظم(ص) منتصب گردید.

 معاون آموزشی مجتمع آموزشی پژوشی درمانی پیامبر اعظم(ص) منتصب گردید.

طی حکمی از جانب ریاست مجتمع آموزشی پژوهشی درمانی پیامبر اعظم(ص)دکترمحمد تمدن دار به عنوان معاون آموزشی این مجتمع منتصب گردید.

دکترمهدی حسنی آزاد با بیان اینکه این مجتمع یک مجتمع آموزشی یژوهشی درمانی می باشد افزود نقش آموزش در تربیت نیروی انسانی کارآمد در نظام سلامت بسیار حائز اهمیت می باشدو بدون تردید سلامت جامعه فردا مرهون آموزش های امروز است.

وی در ادامه با اشاره به اینکه این مجتمع در هفت گروه،  داخلی،طب اورژانس، بیهوشی جراحی،طب کار،پاتولوژی و قلب دستیار آموزشی می پذیرد گفت: خوشبختانه با برنامه ریزی های  انجام شده ، طی سالیان گذشته سطح آموزش در این مجتمع روند رو به رشدی داشته است.

حسنی آزاد در جلسه تودیع و معارفه معاونین آموزشی  از خدمات دکتر ماهان مازیار که سمت معاون آموزشی مجتمع را داشته اند تقدیر و دکتر محمد تمدن دار ، را به عنوان معاون آموزشی این مجتمع معرفی نمودند.

شایان ذکر است دکتر ماهان مازیار از نیمه های سال 95.تا پایان شهریور 97 به عنوان معاون آموزشی ارائه خدمت نموده اند و دکتر محمد تمدن دار،  سمت معاون آموزشی بیمارستان شهید محمدی را در سالهای 87 لغایت 88 در کارنامه  مدیریتی خود دارد.

تنظیم خبر:روابط عمومی مجتمع آموزشی پژوهشی درمانی پیامبر اعظم(ص)

 

 

 


١٤:٠٦ - 1397/07/10    /    شماره : ١٢٧٦٩    /    تعداد نمایش : ١٠٧خروج