صفحه اصلی > آرشیو خبر 


  چاپ        ارسال به دوست

آموزش مهارتهای ارتباطی و مدیریت استرس ویژه کارکنان بیمارستان پارسیان

کارگاه ۲ روزه آموزش مهارتهای ارتباطی و مدیریت استرس ویژه کارکنان بیمارستان رستمانی پارسیان، در سالن آمفی تئاتر این مرکز درمانی برگزار شد.

امید فامیل ستاری مسئول واحد سلامت روان شبکه بهداشت و درمان شهرستان پارسیان و مدرس کارگاه گفت: مهارت برقراری ارتباط موثر یکی از پیش بینی کننده های سلامت می باشد و درعصر ارتباطات، آن کسی موفق است که بتواند دارای کمیت و کیفیت ارتباطی مناسبی با دیگران باشد.

ستاری عنوان کرد: با توجه به اینکه گفتگو قلب روابط صمیمی انسان است، کسب مهارت گفتگوی موثر از ضروریات زندگی فردی و اجتماعی می باشد.

وی در خصوص اهمیت ارتباط بیان کرد: مهار هيجانات منفي نظير خشم، تنها از طريق برقراري ارتباط سالم ميسر می شود و تصحيح سوء برداشتها و سوء تفاهمها فقط از طريق برقراري ارتباط موثر امکان پذیر است.

ستاری در خصوص پیامد های فقدان مهارتهای ارتباطی، به آسیب پذیری و کاهش توانایی در مقابله با مشکلات، تحمل استرس و فشار رواني زیاد، نارضایتی و ایجاد سوء تفاهم و تعارض در روابط با دیگران اشاره کرد.

ضمن آموزش روش های صحیح برقراری ارتباط موثر به صورت ایفای نقش و کارهای گروهی، مهارت مدیریت استرس و راهبردهای مقابله با آن به شرکت کنندگان آموزش داده شد.

این کارگاه آموزشی در راستای ارتقاء سلامت روان کارکنان بیمارستان رستمانی، با هماهنگی و همکاری مسئول آموزش بیمارستان و مسئول واحد سلامت روان شبکه بهداشت و درمان شهرستان پارسیان، برگزار شد.

روابط عمومی بیمارستان رستمانی پارسیان


دانلود فايل : 8a4e6bd1fa007a1ed8b2008b4638.jpg ( 65KB )


١١:٣٤ - چهارشنبه ٦ آذر ١٣٩٨    /    شماره : ١٦٢٤٦    /    تعداد نمایش : ١٢


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج