صفحه اصلی > آرشیو خبر 


  چاپ        ارسال به دوست

آغاز عملیات اجرایی بیمارستان 64 تختخوابه منطقه دوم ارتش در شهرستان جاسک

امیر دریادار حسین خانزادی، فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در مراسم آغاز احداث بیمارستان 64 تختخوابی منطقه دوم دریایی ولایت گفت: این بیمارستان با اعتبار 70 میلیارد تومان در زمینی به مساحت 30 هزار متر مربع و با زیر بنای 15 هزار و 250 متر مربع در سه طبقه و در مدت 30ماه ساخته خواهد شد.
امیر دریادار حسین خانزادی با اشاره به اینکه این بیمارستان قابلیت دارد که تا 96 تخت خواب ارتقاء یابد، افزود: امیدواریم با دریافت اعتبارات به موقع، بتوانیم این پروژه را قبل از مدت 30 ماه به بهره برداری برسانیم.
دکتر عباس ابراهیمی، مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان جاسک در این رابطه گفت: این بیمارستان دارای 5 اتاق عمل مجهز است که 4 اتاق عمل در بخش جراحی و یک اتاق عمل در بخش اورژانس بیمارستان پیش بینی شده است.
دکتر ابراهیمی افزود: همچنین این بیمارستان مجهز به بخش های تصویر برداری، سی تی اسکن، رادیولوژی، ام آر آی، فیزیوتراپی، دیالیز، اکسیژن درمانی، داروخانه، آی سی یو و سی سی یو خواهد بود.
وی بیان کرد: با بهره برداری از این بیمارستان، تخت های بیمارستان در جاسک به 128 عدد می رسد. لازم به توضیح است ساخت و بهره برداری از این بیمارستان، نقش اساسی در ارتقاء سطح سلامت مردم این شهرستان و روستاهای اطراف دارد.
مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان جاسک افزود: در پایان این برنامه، بازدیدی با حضور نماینده معاونت امور ویژه دفتر مقام معظم رهبری به همراه معاون برنامه ریزی و اشتغال استانداری هرمزگان و معاون سیاسی فرمانداری شهرستان جاسک از بخش های مختلف بیمارستان خاتم الانبیاء (ص) شهرستان جاسک صورت گرفت و از نزدیک در جریان اقدامات انجام شده و کیفیت ارائه خدمات قرار گرفتند.
لازم به ذکر است اعتبار این پروژه، از محل دفتر مقام معظم رهبری تأمین شده است.


١٢:٣٧ - 1397/04/30    /    شماره : ١٣١٧٨    /    تعداد نمایش : ١٢خروج