صفحه اصلی > آرشیو خبر 


  چاپ        ارسال به دوستحضور تیم سازمان انتقال خون در بیمارستان خاتم الانبیاء (ص) شهرستان جاسک

دکتر عباس ابراهیمی مدیر شبکه بهداشت و درمان جاسک از فعالیت یک تیم انتقال خون به مدت 4 روز در بیمارستان خاتم الانبیاء (ص) شهرستان جاسک خبر داد.
وی با اشاره به حضور تیم سازمان انتقال خون در بیمارستان خاتم الانبیاء (ص) اظهار کرد: این تیم به مدت 4 روز در بیمارستان مستقر و افرادی که مایل به اهداء خون هستند؛ می توانند به محل استقرار این تیم در این مرکز درمانی مراجعه نمایند.
ابراهیمی یادآور شد: همه اهدا کنندگان خون که به سازمان انتقال خون مراجعه می کنند این کار را با نیت رضای خدا و با اهداف انسان دوستانه و به صورت کاملا داوطلبانه انجام می دهند.
وی تصریح کرد: در مدت حضور این تیم خون گیری پرسنل و کارکنان ادارات و نهادهای دولتی در محل خون گیری حضور یافتند و فرهنگ ایثار و مهربانی را به نمایش گذاشتند.
دکتر ابراهیمی با بیان اینکه اهدای خون نیاز همیشگی جامعه بوده و هست؛ بیان کرد: اهدا کنندگانی که به سازمان انتقال خون مراجعه می کنند؛ به سه دسته تقسیم می شوند. بخشی از آن ها برای نخستین بار است که مراجعه می کنند، بخشی بیش از دوبار تاکنون خون اهدا کرده اند که جزو اهدا کنندگان با سابقه به شمار می روند؛ و بخش سوم نیز افرادی هستند که در طول سال حداقل دوبار خون اهدا می کنند که جزو اهدا کنندگان مستمر محسوب می شوند.


٠٨:٢٣ - 1397/05/09    /    شماره : ١٣٦٠٠    /    تعداد نمایش : ٢٦خروج