صفحه اصلی > اخبار 


تور بازدید از مرکز درمان ناباروری
تور بازدید از مرکز درمان ناباروری
 

Normal 0 false false false EN-US X-NONE AR-SA

برگزاری تور بازدید از مرکز درمان ناباروری دانشگاه علوم پزشکی بندرعباس

هدف: هدف از این بازدید آشنایی دانشجویان کمیته تحقیقات از پتانسیل های تحقیقاتی و آزمایشگاهی مرکز درمان ناباروری دانشگاه در جهت انجام طرح های پژوهشی می باشد، که در یک دوره بازدید نیم روزی در تاریخ 18/04/98 از مرکز ناباروری انجام شد.

در این بازدید که با حضور جمعی از دانشجویان کمیته تحقیقات دانشجویی ، خانم دکتر عینی، خانم محبوبی و خانم صیادی برگزار شد. خانم دکتر عینی به عنوان سرپرست تور ضمن خوشامدگویی به اعضای تور جزئیات بازدید را شرح دادند. جزییاتی از این تور عبارتند از :

1. آزمایشگاه آندرولوژی : در این بخش اطلاعاتی در زمینه آزمایشات انجام شده در این مرکز، شرایط نمونه گیری، توضیحاتی در مورد کیت های آزمایشگاهی، آنالیز سیمن و تفسیر اسپرموگرام، روش های رنگ آمیزی توسط خانم قاسمی مسئول آزمایگاه به بازدیدکنندگان داده شد.  

2. بخش ناباروری: در این بخش اطلاعاتی در مورد بخش ناباروری و اطلاعات پرونده ای بیماران مراجعه کننده و پروسه درمانی بیماران داده شد.

3. آزمایشگاه جنین شناسی : ضمن معرفی این بخش به عنوان دارابودن پيشرفته ترين تجهيزات و جهت انجام لقاح آزمایشگاهی توضیحاتی در ارتباط با انواع روش های لقاح (میکرواینجکشنICSI ، IVf) . روش های فریز و انجماداسپرم و جنین و تخمک ، شرایط نگهداری آنها، معرفی دستگاه های موجود( انکوباتور، اتوکلاو، .....)داده شد.

4. اتاق عمل: اطلاعاتی در مورد تجهیزات اتاق عمل این مرکز و امکان انجام عمل های پانکچر (تخمک کشی)
، هیسترسکوپی و .... به اعضای تور داده شد.

 

تاریخ درج خبر : 1398/04/24 | کد خبر : ١٥٢٤٩ | تعداد نمایش خبر : 610
 

 


خروج