صفحه اصلی > آرشیو اخبار 


  چاپ        ارسال به دوست

آئین تکریم و معارفه رئیس مرکز بهداشت شهرستان بندرعباس

دکتر هاشمی تختی  نماینده مردم شریف شهرستان بندرعباس در مجلس شورای اسلامی ،  دکتر دیندارلو معاونت بهداشتی  ،مسئولین ادارات و مسئولین و جمعی کارکنان مرکز بهداشت شهرستان بندرعباس  در این مراسم حضور داشتند.

در ابتدای این مراسم دکتر هاشمی تختی با عرض خیر مقدم ، در سطح کشور طرح تحول نظام سلامت توانست خیلی مشکلات و گره های بیماران که گرفتاری مالی داشتند از دوش خانواده ها بردارد و دغدغه های آنها را کاهش و خدمات زیادی برای مردم بدنبال داشته باشد. 

دکتر محمدی با تشکر از زحمات پرسنل، مسئولان به ارائه آماری از عملکرد و موفقیت ها در طول مدت تصدی مدیریتی  خود از جمله پروژه های 50*50، مجمع  سلامت، بهسازی و تجهیزات درمراکز اشاره کرد.

 دکتر دیندارلو ضمن تشکر و قدر دانی از زحمات و تلاشها ی بی وقفه  مسئولین و کارکنان تحول سلامت در حوزه بهداشت ؛در خصوص اهمیت و جایگاه بهداشت در جامعه مطالبی بیان نمودند، و خواستار همکاری و تلاش مضاعف کلیه پرسنل مرکز بهداشت در پیشبرد اهداف سلامت جامعه گردیدند.

معاونت بهداشتی دانشگاه  با تشکر از زحمات دکتر محمدی و سایر همکاران مجموعه سلامت، دکتر یحیی میرزاده  را پس از صدور حکم  به عنوان رئیس جدید مرکز بهداشت شهرستان بندرعباس  معرفی و از خدمات دکتر محمدی تقدیر و برای رئیس جدید آرزوی موفقیت کرد.

در ادامه دکتر میرزاده  که ریاست جدید مرکز بهداشت را در دست گرفته بود ضمن تشکر از زحمات  دکتر محمدی بطور مختصر اهداف و برنامه کاری خود را برای مدعوین بیان نمود و از کلیه همکاران مساعدت بیشتر برای رسیدن به اهداف توسعه سلامت در حوزه بهداشت در شهربندرعباس  خواستار گردید.

در پایان حکم رئیس جدید تقدیم  واز زحمات رئیس پیشین تقدیر شد.

 


١١:٥٥ - 1397/08/19    /    شماره : ١٣١٩٩    /    تعداد نمایش : ١٥٢٣خروج