صفحه اصلی > اخبار و اطلاعیه های معاونت 


  چاپ        ارسال به دوست

آئین تکریم و معارفه سرپرست شبکه و مرکز بهداشت شهرستان بندرخمیر:

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان مهمان جلسه شورای اداری شهرستان بندرخمیر

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان بندرخمیر مراسم تودیع و معارفه مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان بندرخمیر در جلسه شورای اداری شهرستان بندرخمیر با حضور مهمان ویژه این مراسم معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان دکتر غلامعلی جاودان برگزار گردید .
در این مراسم ، فرماندار شهرستان ، مسئولین ادارات ، روحانیون ، ارگان های نظامی و انتظامی ، مدیرکل شرکت گاز استان ، شوراهای شهرستان و جمعی از مسئولان و پرسنل شبکه بهداشت و درمان شهرستان بندرخمیر حضور داشتند.
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان دکتر غلامعلی جاودان ضمن عرض تبریک هفته وحدت و میلاد نبی اکرم حضرت محمد (ص) وتقدیر از خدمات ارزنده همه کارکنان شبکه بهداشت و درمان بندرخمیر اظهار داشت: دکتر فریدون صمصام پور یکی از عزیزان زحمتکشی است که چندین سال به عنوان مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان بندرخمیرخدمت صادقانه نمود .
دکتر جاودان انتصاب دکتر معصومه شکری زاده را به عنوان سرپرست جدید شبکه بهداشت و درمان شهرستان بندرخمیر تبریک عرض نمود و گفت : دکتر شکری زاده چندین سال هست که به عنوان ریاست بیمارست درشهرستان بندرخمیر انجام وظیفه می نماید و از مدیران خوب و موفق و دلسوز می باشد. امیدوارم همه سروران گرامی مثل گذشته در سمت جدید همکاری و مساعدت لازم را با ایشان داشته باشند.
وی در بخشی از سخنان خود پیرامون مسائل و مشکلات بهداشتی و بیماریهای واگیر و غیر واگیر صحبت نموده و افزود : نقش دانشگاه علوم پزشکی در سطح سلامت جامعه 20 تا 25 درصد می باشد و که مهمترین درصد پیشرفت سلامت همکاری ادارات هست که با تمام توان خود کنار مجموعه بهداشت و درمان در ارتقاء سطح سلامت جامعه گام بردارند.
سرپرست جدید شبکه بهداشت و درمان شهرستان بندرخمیر نیز به عنوان دیگر سخنران این مراسم ضمن تقدیر از خدمات ارزنده دکتر صمصام پور مدیر اسبق و کارکنان شبکه بیان نمود: امید است كه مردم فهیم و ولایتمدار شهرستان بندرخمیر از خدمات و كارهاي انجام شده در شبكه به بهترین وجه ممکن بهره مند شوند و برای ما فرصت مغتنمی است که بتوانیم در این شرایط خدمتی درخور نام و شایسته مردم این دیار را به آنان تقدیم کنیم.

دکتر معصومه شکری زاده در بخش دیگری از سخنان خود با تأکید بر اهمیت پیگیری مسائل تا حصول نتیجه گفت: همه ما به عنوان کارکنان حوزه بهداشت و درمان وظیفه داریم که همواره پیگیر مسائل و امور مربوط به سلامت شهروندان در این شهرستان باشیم چرا که در این راستا مسئولیم و باید پاسخگو باشیم و رسالت واقعی خود را به انجام برسانیم.
فرماندار شهرستان بندرخمیر محمد ملایی از تلاش ها و پیگیرهای دلسوزانه و خدمات ارزنده چندین ساله دکتر فریدون صمصام پور مدیر سابق و مجموعه شبکه بهداشت و درمان بندرخمیر تشکر و قدردانی نموده و خدمت دکتر معصومه شکری زاده سرپرست جدید شبکه بهداشت و درمان بندرخمیر تبریک عرض نمود.
ملایی گفت : بسیار خرسند هستیم که امروز مهمان گرانقدر ، معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان درجمع ما حضور دارند و از ریاست دانشگاه علوم پزشکی هرگان و همه کارکنان زحمتکش این محموعه عظیم که دلسوزانه برای سلامت مردم و این مرز و بوم تلاش میکنند تشکر و قدردانی نمود.
ایشان در ادامه افزود : از اینکه مسئولین وقت دانشگاه علوم پزشکی به مقوله بهداشت و درمان استان و بخصوص شهرستان بندرخمیر اهمیت ویژه قائل می شوند و پیگیر مسایل ریز و درشت مشکلات بهداشتی و درمانی سطح استان هستند نوید این می روند که ما جامعه پویا و روشن در حوزه سلامت داشته باشیم .


٠٨:٠٣ - 1395/09/23    /    شماره : ٦٤١٢    /    تعداد نمایش : ٩٧٣خروج