صفحه اصلی > اخبار و اطلاعیه های معاونت 


  چاپ        ارسال به دوست

روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان بندرخمیر خبر داد:

مراقبت از میانسالان و سالمندان وبانوان سنین بارداری در روستاهای شهرستان بندرخمیر

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان بندرخمیر دکتر ماندگاری پزشک مرکز بهداشتی و درمانی رویدر به همراه مامای این مرکز با حضور در خانه بهداشت روستای کروییه با کمک بهورزان پرتلاش این روستا مراقبت از افراد میانسال ، سالمندان و بانوان سنین بارداری را انجام دادند.
دکتر ماندگاری پزشک مرکز بهداشتی و درمانی رویدر در گفت‌وگو با روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان بندرخمیر اظهار کرد: این که تصور کنیم گذر از میانسالی و شروع دوران سالمندی، پایان زندگی و آغاز دردها، رنج‌ها و بیماری‌ها است، تصوری مردود و غلط است، چرا که با اصلاح شیوه زندگی و پیشگیری بلند مدت از بروز بیماری‌های مزمن و مراقبت‌های ساده بهداشتی در طول عمر می‌توان دوران سالمندی با طراوت و سالمی داشته باشیم.
دکتر ماندگاری ضمن تشکر از بهورزان خانه بهداشت روستای کروییه به خاطر پیگیریها واهمیت موضوع مراقبت تشکرنموده و افزود : این مراقبت به صورت مستمر در کلیه روستاهای توابع این مرکز صورت خواهد گرفت.
ایشان در پایان با اشاره به اهمیت بالای خود مراقبتی در طول زندگی، خاطر نشان کرد: خوشبختانه با اجرای طرح برنامه سفیران سلامت ،امیدوارم در هرخانواده شهری و روستایی یک سفیر سلامت داشته باشیم و با رعایت مراقبت‌های بهداشتی و درمانی به موقع و منظم جامعه سالم و با نشاط داشته باشیم.


٠٧:٣٧ - 1395/11/10    /    شماره : ٦٧٩١    /    تعداد نمایش : ١٠٤٨خروج