صفحه اصلی > آرشیو اخبار 


  چاپ        ارسال به دوست

در آستانه هفته سلامت روان صورت گرفت:

 

در آستانه هفته سلامت روان صورت گرفت:

دیدار مدیر و پرسنل شبکه بهداشت و درمان شهرستان پارسیان با امام جمعه شهرستان

 

دکتر آمنه ماجدی مدیر شبکه در دیدار با امام جمعه شهرستان پارسیان با اشاره به شعار هفته سلامت روان (ارتقاء سلامت روان – جامعه بانشاط)، گفت: شادی و نشاط یکی از ضروری ترین نیازهای روانی انسان می باشد و نقش تعیین کننده ای در تامین سلامت فرد و جامعه  دارد.

 

دکتر ماجدی با اشاره به برنامه آموزش مهارتهای زندگی توسط واحد سلامت روان در طول سال برای گروه های هدف مورد نظر ، این برنامه را گامی موثر در ارتقاء سلامت روان و ایجاد جامعه با نشاط دانست و خواستار مشارکت فعال تمامی آحاد جامعه در فراگیری این مهارتها شد.

 

حجة الاسلام والمسلمین بارانی امام جمعه شهرستان پارسیان ضمن تشکر از اقدامات صورت گرفته توسط مدیر و پرسنل شبکه بهداشت و درمان شهرستان گفت: رضایتمندی خوبی از سیستم بهداشت و درمان در سطح جامعه وجود دارد که نشان از تعهد و دلسوزی تیم سلامت میباشد .

 

وی توجه به سلامت روان افراد را موضوع مهمی در جامعه دانست و بیان داشت می بایست در راستای ایجاد محیطی با نشاط و باثبات در جامعه اقدامات زیر ساختی انجام شود و این امر میسرنمی شود مگر با همکاری همه جانبه تمام ادارات و مشارکت فعال مردم.

 

 امام جمعه شهرستان پارسیان ترویج و تقویت نشاط و شادی حلال را امری ضروری دانست، و گفت: وقتی رضایتمندی عمومی حاصل شود سلامت روحی و روانی افراد جامعه را بدنبال دارد  .

 

در ادمه مسئولین واحدهای ستادی به معرفی فعالیتهای خود در سیستم شبکه بهداشت و درمان شهرستان پارسیان  پرداختند .


 

روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان پارسیان

 

 

 


١١:٥١ - سه شنبه ١٤ آبان ١٣٩٨    /    شماره : ١٦٠٨٥    /    تعداد نمایش : ٨٢خروج