صفحه اصلی > آرشیو اخبار 


مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان قشم:
اجرای به هنگام پروتکل های درمان، قدمی مؤثر در کاهش مراجعات به بیمارستان
مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان قشم در جلسه آموزشی با کلیه پزشکان عمومی بخش های دولتی و خصوصی گفت: با توجه به شیوع و افزایش ویروس کرونا، اجرای دقیق و به هنگام پروتکل های درمان کووید در بیماران سرپایی مراجعه کننده به پزشکان عمومی، اولین قدم مؤثر در کاهش موارد بستری خواهد بود.
 ١٣:١٠ - شنبه ٤ ارديبهشت ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
همکاری تنگاتنگ در طرح شهید سردار حاج قاسم سلیمانی تنها راه مفید در کنترل ویروس کرونا
مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان قشم ضمن تبریک به سرهنگ امیرکیا بابت تصدی مسئولیت فرماندهی سپاه ناحیه قشم، گفت: اجرای دقیق و جامع طرح مدیریت کنترل اپیدمی کووید به شیوه محله و خانواده محور مبتنی بر برنامه هر خانه یک پایگاه سلامت، مزیّن به نام شهید حاج قاسم سلیمانی، تنها راه مفید کنترل و پیشگیری از ویروس کرونا خواهد بود.
 ١٢:٥٨ - پنج شنبه ٢ ارديبهشت ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
کارکنان مراکز درمانی بخش های دولتی و خصوصی شهرستان قشم واکسینه می شوند
مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان قشم در جلسه ای که با حضور رئیس نظام پزشکی شهرستان قشم برگزار شد، گفت: واکسن ویروس کرونا می بایست بر اساس دستورالعمل‌های ابلاغی وزارت بهداشت اولویت بندی و به افراد آسیب پذیر و در معرض خطر تزریق گردد.
 ١٢:٥٥ - يکشنبه ٢٩ فروردين ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
فوت ۹۸ بیمار مبتلا به کووید از ابتدای شیوع ویروس کرونا تا کنون در قشم
مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان قشم گفت: در سالی که گذشت ۹۸ نفر از ساکنین شهرستان قشم را بدلیل ابتلا به کووید 19 از دست داده ایم.
دکتر حمید رضا بهزادی با اشاره به نظارت کارشناسان سلامت محیط و کار بر تدفین ۱۰۶ فوتی در سطح شهرستان قشم، افزود: از بومیان و ساکنین قشم ۸ نفر در خارج از قشم فوت شده اند که با رعایت پروتکل های بهداشتی جهت خاکسپاری به قشم منتقل و با نظارت کارشناسان سلامت محیط و کار شبکه به خاک سپرده شده اند.
 ١٢:٥٣ - پنج شنبه ١٩ فروردين ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
روستای کووه ای قشم قرنطینه شد
مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان قشم در نخستین جلسه اضطراری شبانه ستاد کرونا روستای کووه ای که در این روستا برگزار شد، گفت: به دلیل افزایش موارد مثبت ابتلا به ویروس کرونا و به منظور قطع زنجیره انتقال این ویروس کلیه اجتماعات، مراسم های عزا و عروسی، برپایی نماز جمعه ‌و نماز یومیه تا اطلاع ثانوی و برقراری شرایط مطلوب تعطیل می شود.
 ١٢:٥١ - دوشنبه ١٦ فروردين ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان قشم:
عدم استفاده از ماسک در رستورانها هنگام صرف غذا توسط مشتری خطرآفرین است
مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان قشم جلسه ستاد کارشناسان ضمن تاکید بر ضرورت نظارت بر رعایت پروتکل های بهداشتی گفت: با توجه به عدم استفاده از ماسک در زمان صرف غذا توسط مشتری در رستورانها، فست فودها و ساندویچی و بالا بودن سطح انتشار و انتقال ویروس کرونا در فضای بسته، الزامیست مراکز عرضه غذا از جمله رستوران ها، اغذیه فروشی ها و فست فودها به صورت بیرون بر به فعالیت خود ادامه دهند.
 ١٢:٤٧ - يکشنبه ٨ فروردين ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
تقدیر فرماندار شهرستان قشم از مجموعه بهداشت و درمان
فرماندار شهرستان قشم از تلاشهای شبانه روزی مجموعه بهداشت و درمان در تامین سلامت و پیشگیری از انتقال ویروس کرونا تشکر کرد.
مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان قشم در نخستین جلسه ستاد کرونا شهرستان قشم ضمن گزارش عملکرد شبکه بهداشت و درمان گفت: در سال گذشته فراز و نشیب هایی در رابطه با مبارزه با ویروس منحوس کرونا پشت سر گذاشته ایم که می تواند الگویی برای سال پیش رو باشد و نیاز است که همه ارگانها مشابه سال گذشته در کنار بهداشت و درمان در این عرصه یاری رسان باشند. که در این زمینه جزیره قشم می تواند به عنوان یک الگوی همکاری بین بخشی و بین سازمانی در برخورد با بیماری کرونا مثال زدنی باشد.
 ١٢:٤٣ - يکشنبه ٨ فروردين ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
یک تُن مواد غذایی فاسد در قشم معدوم شد
دکتر حمیدرضا بهزادی با اشاره به دو‌ هزار و ۳۴۱ بازدید توسط کارشناسان سلامت محیط و کار از مرکز تهیه و توزیع مواد غذایی در اجرای طرح تشدید نوروزی گفت: طرح تشدید نوروزی از ۲۵ اسفند سال‌جاری همزمان با سراسر استان و کشور در شهرستان قشم آغاز شد.
 ١٢:٤٠ - جمعه ٦ فروردين ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
دیدار نوروزی مدیر شبکه بهداشت و درمان قشم با تیم سلامت مراکز خدمات جامع سلامت
مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان قشم در دیدار نوروزی با تیم سلامت مراکز خدمات جامع سلامت شهری و روستایی گفت: تلاشها و زحمات شبانه روزی پرسنل و کارکنان در یکسال گذشته در مبارزه با ویروس کرونا قابل ستایش و تقدیر است.
 ١٢:٣٦ - چهارشنبه ٤ فروردين ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
آموزش پیشگیری از خشونت ویژه مددجویان زندان در قشم
این کلاس آموزشی ویژه مددجویان زندانی در بازداشتگاه قشم برگزار شد که در این راستا آموزش ها به صورت اختصاصی و با اجرای بسته خدمات سلامت اجتماعی به منظور پیشگیری از همسر آزاری و کودک آزاری در نظر گرفته شده است.
 ١٤:١٢ - يکشنبه ١٧ اسفند ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>