صفحه اصلی > آرشیو اخبار 


  چاپ        ارسال به دوست

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان جاسک در جلسه شورای سلامت این شهرستان

گام نخست مقابله با بیماریهای واگیر پیشگیری است

جلسه شورای سلامت و امنیت غذایی شهرستان جاسک با حضور معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی فرماندار جاسک، دکتر چنگایی مدیر شبکه بهداشت و درمان، روسا، نمایندگان ادارات و سازمان ها عضو شورا در سالن کنفرانس فرمانداری شهرستان جاسک برگزار شد.

دکتر چنگایی گزارشی از آخرین شرایط بیماری کرونا در کشور، اقدامات صورت گرفته و برنامه های آموزش انجام شده در سطح را شهرستان جاسک ارائه کرد و گفت: گام نخست مقابله با بیماریهای واگیر پیشگیری است.

رئیس بیمارستان خاتم الانبیاء (ص) شهرستان جاسک در خصوص راه های انتقال بیماری کرونا، نحوه پیشگیری و کنترل  و اقدامات انجام گرفته برای مواجهه با بیماری کرونا توضیح داد.

مسئول واحد بیماریهای جاسک شبکه بهداشت و درمان شهرستان جاسک درمورد اهمیت بیماری دنگی و پشه آئدس که ناقل این بیماری ها است و نیز راههای پیشگیری ومقابله با پشه آئدس مباحثی ارائه کرد.

گمتیلی معاون فرماندار جاسک از مجموعه شبکه بهداشت و درمان برای اطلاع رسانی به موقع و آموزش های لازم به مردم در خصوص بیماری کرونا تشکر کرده و به ادارات حاضر در جلسه مبنی بر کمک به شبکه بهداشت و درمان در خصوص پیشگیری از بیماری کرونا و همچنین درخصوص کنترل پشه آئدس که عامل چندین بیماری می شود تاکید کرد.


١٢:١٥ - 1398/12/07    /    شماره : ١٧٠١٠    /    تعداد نمایش : ١١خروج