صفحه اصلی > اخبار دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان 


به مناسبت روز بهورز از بهورزان رودانی تقدیر شد
 

به منظور تجلیل از زحمات بهورزان، سنگر نشینان جبهه سلامت، جلسه ای در دفتر مدیریت شبکه بهداشت و درمان شهرستان رودان برگزار شد.

دکتر خجندی؛ مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان رودان ضمن خوش آمدگویی به بهورزان گفت: هدف از برگزاری این جلسه صمیمانه، قدردانی و تشکر از زحمات  بهورزان عزیزی است که در سرما و گرما و خشکی و بارندگی، الویت زندگی خود را ارائه خدمات بهداشتی به خانوارهای روستاهای تحت پوشش خود گذاشته اند، می باشد تا موجبات دلگرمی آنها و ارتقاء کیفی مراقبت ها باشد.

دکتر خجندی در این  جلسه با برشمردن اهمیت و عظمت فعالیت های بهورزان به عنوان ملازمان خط مقدم جبهه سلامت اعلام داشت: مرکز بهداشت شهرستان نیز حداکثر تلاش خود را جهت بهبود وضعیت شغلی بهورزان و رفاه آنان به کار خواهد گرفت.

در ادامه این جلسه صالحی؛ معاون بهداشتی شبکه ضمن تقدیر و تشکر از زحمات ارزنده بهورزان و ابراز خرسندی از اقدامات انجام شده در خانه های بهداشت، گفت: بهورزان خط مقدم ارایه خدمات مراقبت بهداشتی اولیه به مردم در روستاها هستند و امی داست با تلاش های شبانه روزی بهورزان عزیز و حمایت های مسئولین شبکه شاهد ارتقای روزافزون شاخص های سلامت در شهرستان باشیم.

در پایان این مراسم از بهورزان برتر شهرستان تجلیل به عمل آمد.

 

این جلسه با حضور دکتر خجندی؛ مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان رودان، صالحی؛ معاون بهداشتی، مسئول ستاد گسترش و نمایندگان بهورزان شهرستان رودان برگزار شد.

تاریخ درج خبر : دوشنبه ٣ مهر ١٣٩٦  |  کد خبر : ٩٢٢٣ | تعداد نمایش خبر : 253
 

 


خروج