صفحه اصلی > آرشیو اخبار 


  چاپ        ارسال به دوست

30 فروردین 1400
دکتر عباس علیمراد : تمرکز طرح شهید حاج قاسم سلیمانی بر پیشگیری از کرونا با سه گام اصلی مراقبت، حمایت و نظارت است.

جلسه هماهنگی اجرای طرح شهید سلیمانی جهت مقابله با موج چهارم کرونا برگزار شد .

 

جلسه هماهنگی اجرای طرح شهید سلیمانی در شبکه بهداشت و درمان شهرستان رودان و با حضور دکتر علیمراد مدیر شبکه بهداشت و درمان ، سرهنگ صادقی فرمانده سپاه شهرستان و معاونین وی برگزار شد .

در این جلسه که با توجه به آغاز موج چهارم کرونا در شهرستان برگزار گردید دکتر علیمراد پیش نیازهای اجرای این برنامه ، پتانسیل ها ، نقاط ضعف و  قوت موجود در مناطق شهری و روستایی و ضرورت مشارکت  کلیه ارگانها  و سازمانها را در مقابله موثر با موج چهارم کرونا ویروس تشریح کرد . در این جلسه مقرر شد تیم های سه گانه مراقبتی، حمایتی و نظارتی با همکاری همه جانبه بسیج به یاری بخش بهداشت و درمان آمده تا از گسترش کرونای انگلیسی جلوگیری شود .

سرهنگ صادقی نیز اظهار داشت: تیم های حمایتی سپاه و پایگاههای مقاومت بسیج اقداماتی از قبیل نظارت بر قرنطینه بیماران و خانواده‌ها ، شناسایی بیماران و کمک به بیماران نیازمند را بر عهده خواهند داشت و اقلام ضروری و معیشتی را در بین افراد نیازمند و بیمار توزیع خواهند کرد .

وی همچنین تصریح کرد: تیم های نظارتی با همکاری شبکه بهداشت و سایر ارگان ها مثل هلال احمر ، نظارت بر رعایت دستورالعمل های بهداشتی را تشدید مینمایند ، که امیدواریم با اجرای مجدد این طرح شیوع بیماری کرونا در شهرستان کنترل و کاهش محسوسی در آمار مبتلایان داشته باشیم.

@webdapg

🆔 @hums_corona_virus

🆔 https://www.instagram.com/webdapgpr_hums

اخبار شبکه بهداشت و درمان شهرستان رودان      http://rnhn.hums.ac.ir/

 


٢١:٥٩ - 1400/01/30    /    شماره : ٢٢٣٤٣    /    تعداد نمایش : ٣٠خروج