صفحه اصلی > اخبار 


  چاپ        ارسال به دوست

فراخوان گرنت ‌مشترک مؤسسه نیماد با سازمان پژوهش‌های علمی و فناوری ترکیه (TÜBİTAK)

فراخوان گرنت ‌مشترک مؤسسه نیماد با سازمان پژوهش‌های علمی و فناوری ترکیه (TÜBİTAK)

بدین وسیله «فراخوان گرنت ‌مشترک مؤسسه نیماد با سازمان پژوهش‌های علمی و فناوری ترکیه (TÜBİTAKرا به اطلاع می‌رساند. خواهشمند است ترتیبی اتخاذ فرمایید تا این فراخوان که متن کامل آن در وبگاه مؤسسه ملی توسعه تحقیقات علوم پزشکی ایران به نشانی http://nimad.ac.ir/content/209/Iran-Turkey ارایه شده جهت محققان و اعضای محترم هیأت علمی آن دانشگاه به نحو مقتضی اطلاع‌رسانی شود.

این فراخوان به منظور حمایت از پژوهش‌های مشترک ایران و ترکیه تنظیم شده است و حضور یک محقق از ترکیه و یک محقق از ایران به عنوان محقق اصلی (PI) ضرورت دارد. لازم به ذکر است فراخوان مؤسسه نیماد محدود به محققان و اعضای هیات علمی شاغل در دانشگاه‌ها، پژوهشگاه‌ها و موسسات آموزشی یا تحقیقاتی وابسته به وزارت بهداشت و درمان علوم پزشکی (دارای پروفایل در سامانه https://isid.research.ac.ir) می‌باشد.

مهلت ارسال درخواست برای محققان ایرانی: سه‌شنبه دوم دی‌ماه ۱۳۹۹، ساعت ۱۷:۳۰ (به وقت ایران)

مهلت ارسال درخواست برای محققان ترکیه: سه‌شنبه ۲۲ دسامبر ۲۰۲۰ (دوم دی‌ماه ۱۳۹۹)، ساعت ۱۷:۳۰ (به وقت ترکیه)

زمینه‌های موضوعی و گرایش‌های مورد حمایت مؤسسه نیماد:  بیماری‌های غیرواگیر (NCD)، بیماری‌های عفونی نوظهور (از جمله COVID-19) و پژوهش‌های نظام سلامت (Health System Research)

میزان حمایت مالی: سقف حمایت مؤسسه نیماد از این طرح‌های برگزیده معادل ۱۵۰ میلیون تومان (و حداکثر ۶ طرح) می‌باشد. سقف حمایت توبیتاک معادل سیصد هزار لیر ترکیه است.

 

 

 


١٢:٣٦ - 1399/07/28    /    شماره : ١٩٤٧٢    /    تعداد نمایش : ١٩خروج