صفحه اصلی > اخبار 


همزمان با میلاد فرخنده حضرت زینب (س) و روز پرستار
تقدیر و تشکر از کادر پرستاری مرکز بهداشت شهرستان بندرعباس
روز پرستار

 

دکتر عبدالجبار ذاکری رئیس مرکز بهداشت شهرستان بندرعباسکز بهداشت شهرستان بندرعباس با اشاره به ارزش مادي ومعنوي فعاليت پرستاران گفت: بايد اين روز مبارك را به تمامي ملت ايران و به خصوص قشر پرستاران تبريك گفت.

 

 دکتر ذاکری افزود: كار پرستاري يكي از سخت ترين شغل ها است كه انجام آن بدون عشق و فداكاري ميسر نيست؛ حضرت زینب (س) مقام پرستار را در دشت کربلا چنان اعتبار بخشید که امروز، روز پرستار به زاد روز آن بانوی بزرگ، شکوه و عظمت یافته است. و از حضرت حق تعالی تقاضای پاداش و اجر معنوی برای پرستاران سخت کوش این مرکز نمود.

وی عنوان کرد: پرستاران انسان‌های بی ادعائی که به معنای واقعی کلمه خالصانه با مهربانی وخوش رویی و بدون منت خدمات پرستاری را ارائه و از هیچ کوششی در راستای ارتقاء سلامت دریغ نکرده و از ارکان اصلی تیم سلامت می باشند.

رئیس مرکز بهداشت شهرستان بندرعباس ابراز کرد: اگر امروز شاهد موفقیت های چشمگیر برنامه تحول  نظام سلامت در میهن اسلامی هستیم، بخش بزرگی از آن توفیقات در سایه تلاش های پرستاران گرامی به وقوع پیوسته است.

معاون مرکز بهداشت شهرستان بندرعباس و رئیس کانون بسیج جامعه پزشکی مرکز بهداشت شهرستان بندرعباس در مراسم تقدیر از پرستاران شاغل در حوزه بهداشت ضمن تبریک روز پرستار گفت: این روزها شاهد رشادت ها و جانفشانی غرور آفرین کادر پرستاری در امر آموزش و مراقبت از بیماران مبتلا به "کرونا"هستیم.

مهندس مسعود دادرس افزود: ارائه خدمت به بیماران و فعالیت پرستاران به نوعی تکرار جلوه های ایثار و فداکاری است که سالیان قبل در دوران 8 سال دفاع مقدس دیده ایم و این افتخار بزرگ برای جامعه سلامت است.

در ادامه با اهدا لوح تقدیر و هدیه از پرستاران با همت مرکز بهداشت شهرستان بندرعباس و کانون بسیج جامعه پزشکی این مرکز تجلیل شد.

 

تاریخ درج خبر : 1399/11/07 | کد خبر : ٢١٢٢٠ | تعداد نمایش خبر : 211


خروج