صفحه اصلی > اخبار 


مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان قشم:
با «نه» به دورهمی، حافظ سلامت خود، خانواده و جامعه باشیم
دکتر بهزادی

 

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان قشم ضمن تقدیر از پزشکانی که به صورت مستقیم در انجام رپید تست همکاری دارند؛ گفت: تست تشخیص سریع کووید19 (رپید تست) بر اساس پروتکل های بهداشتی در سطح شهرستان قشم توسط تیم مراقبتی مراکز خدمات جامع سلامت انجام می شود.

دکتر حمید رضا بهزادی افزود: انجام تست تشخیص سریع کووید 19 همچون تست PCR برای گیرنده خدمت  هزینه ای در بر ندارد، و با انجام سریع تست و تشخیص زود هنگام ابتلا به بیماری در افراد و جدا سازی شخص در قطع زنجیره انتقال و مهار بیماری تاثیر به سزایی خواهد داشت.

دکتر بهزادی اظهار کرد: 90 درصد تست سریع کووید 19 ارسالی از دانشگاه علوم پزشکی توسط تیم های مراقبتی با حضور در محل های تجمع، کارگاه ها و مکان های پر خطر انجام شده؛ که تعدادی موارد مثبت شناسایی و ضمن آموزش های لازم، قرطینه افراد صورت گرفته است.

وی با تبریک روز پرستار و تقارن آن با شب یلدا از تمام خواست به پاس زحمات شبانه روزی و خستگی ناپذیر کادر بهداشتی در ستاد شبکه و مراکز خدمات جامع سلامت سطح شهرستان قشم و پرسنل درمانی، در کنترل و کاهش این بیماری منحوس و همچنین تامین سلامت خود و عزیزانشان  ضمن رعایت پروتکل های بهداشتی از دورهمی های خانوادگی اجتناب کنند.

 

 

تاریخ درج خبر : 1399/09/29 | کد خبر : ٢٠٦٥٢ | تعداد نمایش خبر : 54


خروج