صفحه اصلی > اخبار 


راه اندازی مجدد دستگاه سی.تی.اسکن بیمارستان قشم پس از تأمین قطعه
دکتر غریب زاده

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: سی تی اسکن بیمارستان پیامبر اعظم (ص) قشم از ۱۵ بهمن ماه دچار نقص جدی شد که بلافاصله به شرکت تأمین کننده و خدمات پس از فروش اطلاع رسانی گردید و در حال  حاضر  روند تأمین قطعه، از طریق نماینده انحصاری توشیبا مراحل پایانی خود را طی می کند.

دکتر عبدالله غریب زاده افزود: پس از اعلام نقص در دستگاه سی تی اسکن بیمارستان پیامبر اعظم (ص) در عصر روز چهارشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۹ و اعلام خرابی به شرکت پارس (نمایندگی انحصاری توشیبا) ۱۹ بهمن ماه کارشناسان شرکت جهت بررسی و اعلام نظر از دستگاه بازدید کردند.

دکتر غریب زاده عنوان کرد: در تاریخ ۲۰ بهمن ماه یک روز بعد از بازدید، شرکت اعلام کرد که برای راه اندازی مجدد دستگاه سی.تی.اسکن، به قطعه Ac Control  نیاز است.

وی افزود: کارشناسان بخش تجهیزات پزشکی دانشگاه در تاریخ ۲۰ بهمن پس از اعلام نظر شرکت در خصوص تأمین قطعه مورد نظر، اقدام به سفارش تأمین قطعه کردند و  طبق اعلام شرکت، هم اکنون قطعه مورد نیاز دستگاه وارد گمرگ شده و اقدامات لازم در خصوص ترخیص آن صورت گرفته است.

دکتر غریب زاده با اشاره به اینکه تأمین قطعات دستگاههای تصویربرداری پیشرفته، از طریق شرکت های خارجی تولید کننده آن می باشد، افزود: هزینه خرید و تأمین قطعه AC Control حدود ۶ میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال می باشد که توسط دانشگاه تأمین شده است.

تاریخ درج خبر : 1399/12/02 | کد خبر : ٢١٧٤٨ | تعداد نمایش خبر : 37


خروج