صفحه اصلی > آرشیو خبر 


  چاپ        ارسال به دوست

روابط عمومی بیمارستان رستمانی شهرستان پارسیان
دکتر فرشیدی رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان در سفر به پارسیان: ارتقاء خدمات در بخش درمان شهرستان پارسیان ضروری است

رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان به همراه دکتر شاهرخی، معاون درمان دانشگاه، پس از بازدید از بخش های مختلف بیمارستان و عیادت از بیماران در جلسه ای که در دفتر رئیس بیمارستان رستمانی پارسیان با حضور هیات امنا و نماینده خیرین، فرماندار، مدیر شبکه و رئیس بیمارستان برگزار شد، حضور یافت.

رئیس بیمارستان رستمانی پارسیان گفت: با توجه به موقعیت جغرافیایی بیمارستان رستمانی و مراجعه بیماران از شهرهای مجاور، افزایش تخت و جذب نیروی تخصصی در این شرایط بسیار ضروری است.

دکتر اکبری با اشاره به نوسانات برق و احتمال هر گونه خرابی در دستگاه اکسیژن ساز گفت: در صورت نوسان برق و یا ایجاد نقص فنی برای این دستگاه با مشکل جدی در درمان بیماران مواجه خواهیم شد؛ لازم است ضمن بررسی بیشتر موضوع در اسرع وقت این مهم در دستور کار دانشگاه قرار گیرد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: با توجه به شرایط خاص شهرستان پارسیان و افزایش بیماران از منطقه عسلویه، در خصوص تامین نیروی انسانی و تجهیزات مورد نیاز این بیمارستان با اولویت تصمیم گیری خواهد شد.

دکتر حسین فرشیدی ضمن تشکر از زحمات خیرین سلامت و کادر بهداشت و درمان شهرستان، بر ارتقاء برخی از خدمات بخش درمان در بیمارستان پارسیان تاکید کرد و افزود: دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان در کنار کمک های خیرین در ساخت و ساز ها، در راستای رفع مشکلات حوزه درمان شهرستان از جمله تامین نیروی انسانی و تجهیزات مورد نیاز اقدام خواهد کرد.

دکتر آمنه ماجدی مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان پارسیان گزارشی جامع از وضعیت فعلی بیماری کووید ۱۹ ارائه داد و گفت: با پیگیری های انجام شده موفق شدیم مواردی از سوش آفریقایی را با شناسایی به موقع کنترل کنیم.

فرماندار پارسیان ضمن قدردانی از زحمات تیم بهداشت و درمان، عنوان کرد: از هیچ کوششی در خصوص سلامت مردم کوتاهی نمی کنیم و با جدیت نسبت به اجرای مصوبات ستاد مقابله با کرونا در خصوص کنترل مبادی ورودی و خروجی شهرستان و ممنوعیت برگزاری مراسمات اقدام می کنیم.

روابط عمومی بیمارستان رستمانی شهرستان پارسیان


٠٨:٢٤ - دوشنبه ١٧ خرداد ١٤٠٠    /    شماره : ٢٢٩٢٦    /    تعداد نمایش : ١٤


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج