صفحه اصلی > آرشیو خبر 


  چاپ        ارسال به دوست

افتتاح نخستین همراه سرای بیمار شهرستان جاسک

بهره برداری از همراه سرای بیماران در بیمارستان خاتم الانبیاء (ص) جاسک

اولین همراه سرای بیمار در شهرستان جاسک، با زیر بنای 70 متر مربع و دو اتاق خواب 24 متری مجزا ویژه برادران و خواهران با اعتباری بالغ بر هشتاد و چهار میلیون تومان با مشارکت خیرین سلامت، به بهره برداری رسید.
دکتر خواجه زاده بندری ـ رئیس بیمارستان خاتم الانبیاء (ص) شهرستان جاسک ـ به حضور خیرین در عرصه سلامت و نتایج مطلوب آن در جهت وضعیت سلامت اشاره کرد و اظهار داشت: خیرین سلامت نقش بسزایی در ارتقای سلامت جامعه دارند. امروزه با همکاری و مشارکت خیرین توانسته ایم بخش مهمی از مشکلات بهداشتی و درمانی شهرستان را مرتفع سازیم.
عباس ابراهیمی ـ مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان جاسک ـ ابراز کرد: روزانه افراد زیادی به امید سلامت عزیزانشان از روستاهای دور و نزدیک به بیمارستان جاسک مراجعه می کنند. با توجه به نبود محل استراحت همراهان بیمار، به همت خیرین در جهت تامین امکانات رفاهی همراهان بیمار، همراه سرای این بیمارستان ساخته شد تا همراهان بیمار بتوانند در مدتی که بیمارشان بستری است، در آنجا اقامت داشته باشند. هیچ محدودیتی از نظر تعداد روزهای که مهمان می تواند در همراه سرا بماند وجود ندارد و تا زمانی که بیمار در بیمارستان بستری است، امکان اقامت وجود دارد.
خیّر شیخ محمد پردل، از خیرین حوزه سلامت گفت: هدف از ساخت همراه سرا، برطرف کردن مشکلات اقامت همراهان بیمار و کاهش هزینه های آنان می باشد. لذا خیرین سلامت همیشه در کنار بخش بهداشت و درمان استان هستند و با تمام توان در بخش های مختلف این حوزه مشارکت فعال خواهند داشت.


٠٨:٢٨ - 1397/05/22    /    شماره : ١٣٦٠٢    /    تعداد نمایش : ١٦١خروج