صفحه اصلی > آرشیو اخبار 


بررسی عملکرد و شاخص های مراکز خدمات جامع سلامت سوزا و رمکان قشم در طرح شهید سلیمانی
مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان قشم گفت: به منظور بررسی عملکرد و شاخص های طرح مدیریت کنترل اپیدمی کووید به شیوه محله و خانواده محور به صورت میدانی از دو مرکز شهر سوزا و مرکز خدمات جامع سلامت روستای رمکان بازدید شد‌.
 ١٠:٢٩ - شنبه ٢٢ خرداد ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
هشدار در پی افزایش موارد مثبت و بستری در بیمارستان قشم
مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان قشم گفت: افزایش موارد مثبت و تکمیل ظرفیت بستری بخش های کووید بیمارستان پیامبر اعظم (ص) زنگ خطر برای شهرستان قشم است.
 ١٠:٢٦ - چهارشنبه ١٩ خرداد ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
مبادی ورودی قشم از نظر ورود اتباع هندی و پاکستانی کنترل می شود
مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان قشم گفت : در راستای پیشگیری از ویروس جهش یافته کرونا تمامی مبادی ورودی دریایی و هوایی شهرستان قشم از نظر ورود و خروج اتباع هندی و پاکستانی کنترل می‌شود.
 ٠٩:٥٦ - يکشنبه ٩ خرداد ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
در راستای پیشگیری از بیماری تب کریمه کنگو صورت گرفت؛
سم‌ پاشی محل های نگهداری دام در روستاهای قشم
مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان قشم گفت : بدنبال شکایت مردمی مبنی بر گزش حشرات و پیگیری کارشناسان مبارزه با بیماریهای شبکه بهداشت وجود کک و کنه در چند روستای شهرستان قشم تایید شد.
 ٠٩:٥٣ - يکشنبه ٢ خرداد ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان شهرستان قشم تاکید کرد:
پیشگیری از بیماریهای منتقله از آب و غذا با دسترسی به آب سالم و استاندارد
معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان شهرستان قشم گفت: دسترسی مردم به آب آشامیدنی سالم و استاندارد از بروز بیماریهای منتقله از آب و غذا پیشگیری خواهد کرد. دکتر جابر زرنگ در جلسه ساماندهی تانکرهای حمل آب شرب و غیر شرب شهرستان افزود: تفکیک و ساماندهی ماشین های حمل آب از نظر آب شرب و آب غیر شرب در تامین سلامت مردم مهم و ضروری است.
 ٠٩:٤٩ - يکشنبه ٢ خرداد ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
نظارت بر رعایت پروتکل های بهداشتی پیشگیری از ویروس کرونا در مدارس
مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان قشم گفت: با توجه به تصمیم وزارت آموزش و‌پرورش مبنی بر برگزاری امتحانات نهایی به صورت حضوری، کارشناسان سلامت مدارس و سلامت محیط و کار شبکه بهداشت شهرستان قشم قبل و حین برگزاری امتحانات، حوزه های امتحانی را از نظر رعایت پروتکل های بهداشتی پیشگیری از ویروس کرونا بررسی می کنند.
 ٠٩:٤٣ - چهارشنبه ٢٩ ارديبهشت ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
انتقال غیر اصولی دام تهدید کننده سلامت مردم است
مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان قشم در جلسه اضطراری شورای سلامت گفت: پس از دریافت گزارش مردمی مبنی بر گزش توسط حشره ناشناس در چند روستای شهرستان قشم و ارزیابی کارشناسان مبارزه با بیماریها و بهداشت سلامت محیط و کار، وجود حشره کنه و کک در آن مناطق تایید شد.
 ٠٩:٢٧ - دوشنبه ٢٠ ارديبهشت ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
ساماندهی آب شرب در کاهش بیماریهای منتقله از آب و غذا موثر است
مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان قشم در جلسه ای که با حضور مدیر آبفای شهرستان قشم برگزار شد، گفت: تامین آب استاندارد برای منازل مسکونی و ساماندهی آب شرب در سطح شهرستان در کاهش بیماریهای منتقله از آب و غذا موثر خواهد بود.
 ٠٩:٢٠ - چهارشنبه ١٥ ارديبهشت ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
ممنوعیت ورود مسافران تبعه هندی و پاکستانی از مبادی ورودی هوایی و دریایی
مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان قشم با اشاره به افزایش نگران کننده موارد مثبت بستری و سرپایی کووید در این شهرستان گفت: مراجعه دیر هنگام بیماران به بیمارستان باعث افزایش موارد فوتی و افزایش طول درمان مبتلایان شده است.
 ٠٩:١٤ - چهارشنبه ٨ ارديبهشت ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
دیدار مدیر آموزش و پرورش با مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان قشم به مناسبت هفته سلامت
حسین دیرباز، مدیر آموزش و پرورش شهرستان قشم با حضور در شبکه بهداشت و درمان این شهرستان، از دکتر بهزادی مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان به مناسبت هفته سلامت با اهداء لوح، تقدیر کرد.
 ٠٩:١٠ - چهارشنبه ٨ ارديبهشت ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>