صفحه اصلی > اخبار دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان 


اصناف متخلف، منتظر پلمب واحدهاي خود باشند

گشت هاي نظارت بر محدوديت هاي كرونايي بصورت مستمر اصناف و اماكن شهرستان رودان را رصد مي كنند.

پيرو محدوديت هاي جديد كرونايي، نظارت و سركشي گشت هاي مشترك با حضور فرماندار، مدير شبكه بهداشت و درمان و بخشدار بخش مركزي از اصناف در سطح شهر رودان صورت گرفت و در همين راستا 6 واحد صنفي متخلف پلمب شد.

در اين بازرسي ها واحدهاي صنفي متخلفي كه در دسته گروه مشاغل ضروري (سوپرماركتها، نانوايي ها، ميوه و تره بار و توزيع كنندگان مواد لبنياتي و پروتيني) قرار نداشتند و مشغول فعاليت بودند اعمال قانون و پلمب شدند.

دكتر غلامپور فرماندار رودان در حاشيه اين بازديد گفت: بي ترديد موفقيت طرح محدوديت هاي جديد كرونايي تنها با مشاركت همه شهروندان محقق خواهد شد، لذا صاحبان اصناف بايد ضوابط طرح را جدي بگيرند و نسبت به تعطيلي واحدهايي كه اجازه فعاليت ندارند اقدام كنند، در غير اينصورت بايد منتظر پلمب واحدهاي خود باشند.

مدير شبكه بهداشت و درمان شهرستان رودان به همراه بخشدار بخش مركزي در ادامه اين بازديد با حضور در روستاهاي آبنما، سرجوييه، خراجي و خيرآباد ضمن تذكر و برخورد با فروشندگان دوره گرد از عدم رعايت دستورالعمل هاي بهداشتي در اين مناطق بخصوص استفاده از ماسك در تجمع ها خبر داد و گفت:ما از همه مردم مي خواهيم كه اجراي محدوديت هاي كرونايي و رعايت پروتكل هاي بهداشتي را به عنوان يك مسئوليت اجتماعي بپذيرند زيرا تنها در اين شرايط مي توانيم در يك فضاي امن با ويروس مقابله كنيم.

 

رودان

 

تاریخ درج خبر : چهارشنبه ١٩ خرداد ١٤٠٠  |  کد خبر : ٢٢٩٦٢ | تعداد نمایش خبر : 33
 

خروج