صفحه اصلی > اخبار دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان 


توسط بازرسین بهداشت حرفه ای مرکز بهداشت شهرستان بندرعباس صورت گرفت:
صنایع زیر ذره بین بهداشت حرفه ای مرکز بهداشت شهرستان بندرعباس/ تشدید نظارت بر جایگاههای سوخت بندرعباس

مسئول بهداشت حرفه ای مرکز بهداشت شهرستان بندرعباس، با اشاره به روند افزایشی ابتلا به کرونا در شهرستان بندرعباس؛ گفت: نظر به کنترل اپیدمی کرونا ویروس از مجموعه فولاد هرمزگان و شرکت های پيمانكار تحت پوشش توسط بازرسین بهداشت حرفه ای مرکز بهداشت شهرستان بندرعباس بازدید شد.

مهندس فرهاد جستو افزود: شرکت های تحت پوشش مجموعه فولاد هرمزگان از جمله: شركت ايرسا صنعت، شركت توكا صنعت، شركت ويسداهور، شركت صنايع نسوز و شركت بهسازان صنايع خاورميانه؛ جهت بررسي رعايت پروتكل هاي بهداشتي و شيوه نامه اجرايي كوويد ١٩؛  بازرسی صورت گرفت.

مهندس جستو با تاکید بر این که قطع زنجیره انتقال کرونا مستلزم رعایت بهداشتی توسط همه مردم است؛ بیان کرد: در حال حاضر ۱۰ اکیپ بازرسی بر وضعیت بهداشتی و اجرای پروتکل های بهداشتی در صنایع و شرکت های سطح شهرستان بندرعباس به طور مستمر در جهت قطع زنجیره انتقال این بیماری تلاش و نظارت خواهند داشت.

وی عنوان کرد: با توجه به‌ اینکه جایگاه های سوخت یکی از اماکن عمومی پرخطر و مستعد برای انتقال ویروس کرونا می باشد، در راستای جلوگیری از شیوع این ویروس نظارت بهداشتی بر جایگاههای سوخت تشدید یافته است.

وی تصریح کرد: هدف از این بازرسی ها بررسی رعایت شیوه نامه های ابلاغ شده از سوی وزارت بهداشت در جایگاه های سوخت و آموزش های لازم جهت آشنایی و پیشگیری از شیوع کرونا به منظور سلامت شاغلین و متصدیان بوده و با جدیت ادامه دارد.

مسئول بهداشت حرفه ای مرکز بهداشت شهرستان با تاکید بر کنترل و مقابله با بیماری کرونا ابراز کرد: همشهریان گرامی در صورت مشاهده ی هرگونه تخلف در جایگاه های سوخت با شماره تلفن ۳۱۱۸ پاسخگویی شکایت های  بهداشتی تماس بگیرند تا در اسرع وقت رسیدگی شود.

 

بندرعباس

 

تاریخ درج خبر : پنج شنبه ٢٠ خرداد ١٤٠٠  |  کد خبر : ٢٢٩٧٦ | تعداد نمایش خبر : 38
 

خروج