صفحه اصلی > بیانیه > بیانیه حفظ حریم شخصی  

قابل توجه بازدید کنندگان محترم


بیانیه حفظ حریم شخصی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی هرمزگان


به تارنمای دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی هرمزگان خوش آمدید. این دانشگاه برای حریم خصوصي کاربران خود ارزش فراوان قائل بوده و در حفظ آن نهایت تلاش خود را مبذول میدارد .

اگر چه  تعهدات و مسئولیت ها در این ضمینه محدود به توانايي‌ها و امكانات دانشگاه بوده، مسئوليت و يا تعهدي نسبت به  اقدامات مجرمانه، حوادث و رويدادهاي غيرمترقبه و يا اتفاقاتي كه منتسب يا ناشي از اقدامات این دانشگاه نباشد، نخواهد داشت.

در هنگام استفاده از اين پورتال، درصورت درخواست اطلاعات هویتی مطمئن باشید كه  تنها بر اساس اصول مطرح شده در اين بيانيه استفاده خواهد شد.

ضمنا شما مي‌توانيد با مراجعه به این صفحه از آخرین تغییرات اعمال شده در ضمینه حفظ حریم شخصی این دانشگاه مطلع شوید.

اطلاعاتی که دریافت می گردد :

به منظور کار با این تارنما و یا استفاده از خدمات آن برخی اطلاعات شخصی شما ممکن است دریافت گردد. اين اطلاعات براي اعمال خدمات، حفظ کيفيت خدمات، و به منظور فراهم کردن آمار عمومي ناظر به استفاده از پايگاه اينترنتي به کار گرفته مي‌شود.

این اطلاعات شامل موارد ذیل می باشد :

·       اطلاعات هویتی مانند : آدرس ایمیل، نام و نام خانوادگی،کدملي, شماره تلفن، آدرس منزل، آدرس محل کار، نام پدر، شماره همراه، نام شرکت، شناسه ملي، تاريخ تولد، مدرک تحصيلي، شماره دانشجويي

·       اطلاعات تجهیزات سخت افزاری مانند : مشخصات رایانه و تجهیزات مرتبط.

·       اطلاعات نرم افزاری مانند : سیستم عامل، نرم افزارهای مورد استفاده، آدرس IP، نوع مرورگر، زمان دسترسی و آدرس وب سایت‌هاي ارجاع‌دهنده.

چگونگی بهره برداری از اطلاعات :

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی هرمزگان به منظور شناخت نیازها و ارائه پیشنهادهای بهتر به کاربران، از اطلاعات گردآوری شده براي اهداف ذيل استفاده مي‌کند :

·       ایجاد بانک اطلاعاتی مخاطبان یا همکاران

·       استفاده از اطلاعات برای بهبود خدمات یا نحوه‌ی ارائه‌ی آن‌ها

·       ارائه‌ی امکانات جدید، پیشنهادهای ویژه و يا ديگر اطلاعات

·       استفاده در سامانه های مختلف دانشگاه

توجه داشته باشید که اگر شما مستقیماً اطلاعات حساس هویتی یا شخصي خود را از طريق دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی هرمزگان افشا کنيد، ممکن است اين اطلاعات توسط سايرين به كار گرفته شود. اين دانشگاه هيچ يك از ارتباطات آنلاين خصوصي شما را رصد نمي‌كند.

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی هرمزگان پیشنهاد می کند بیانیه حريم خصوصي سايت‌هايي را که مي‌خواهيد از طريق اين دانشگاه به آنها لينک دهيد، مرور كرده و بدانيد آن سايت‌ها چگونه اطلاعات شما را جمع‌آوري، استفاده و منتشر مي‌كنند. اين دانشگاه نسبت به بيانيه حريم خصوصي و همچنين ساير محتواهاي سايت‌هاي خارج از خانواده دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی هرمزگان هيچ‌گونه مسئوليتي ندارد.

امنیت اطلاعات :

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی هرمزگان اطلاعات شخصی و هویتی که شما بر روی سرورهاي رايانه فراهم کرده‌ايد، به شکل كنترل‌شده، امن و حفاظت‌شده، از دسترسي‌ها، استفاده و افشاهاي تأييد نشده محافظت مي‌كند . هنگامي كه اطلاعات شما (مانند شماره حساب كارت اعتباري) به سايتي ديگر منتقل ميشود، با استفاده از كدسازي، مانند پروتكل SSL محافظت مي‌شود. اين دانشگاه اطلاعات شخصي را بدون اجازه صريح شما استفاده و افشا نمي‌كند و به اشخاص ثالث ارائه نمي دهد، مگر اينكه از طرف مراجع قضايي حكمي براي اين كار دريافت كند.

محتوی تارنما  :

تارنمای دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی هرمزگان علاوه بر سامانه مدیریت محتوا دارای چندين سامانه نرم افزاري مي باشد که هر يک به منظور ارائه خدمات، اطلاع رساني فعاليت هاي سازمان و سرويس دهي بهتر به مراجعين مراکز درماني، عموم مردم، اساتيد، كاركنان شاغل يا بازنشسته و دانشجويان طراحي شده است .

تارنما اعضای هیات علمی :

اعضای محترم هیات علمی این دانشگاه دارای سامانه وب سايت اعضاي هيات علمي مي باشند. بدين معني که هر عضو هيات علمي داراي يک تارنمای اختصاصي به زبان فارسي است. ورود اطلاعات اين تارنما توسط اعضاي محترم هيات صورت مي پذيرد و مسئوليت کامل انتشار محتواي اين وب سايت ها در بخش فعاليت هاي علمي نظير تأليف کتب مقالات کنفرانس، طرح ها و اطلاعاتي از اين دست بر عهده صاحبان هر يك از اين وب سايت ها است. مديريت آمار و فناوري اطلاعات در بدو ايجاد وب سايت براي هر يك از اين اساتيد تنها مي تواند درخواست اطلاعات پايه افراد نظير نام ، نام خانوادگي، اطلاعات تماس ،رشته تحصيلي، مرتبه علمي و گروه آموزشي نمايند. پس از ايجاد تارنما تنها بخش هايي از اين اطلاعات كه جنبه خصوصي نداشته باشد براي معرفي اساتيد داراي نمايش عمومي خواهند بود.

استفاده از کوکی ها :

پایگاه اینترنتی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی هرمزگان از کوکی‌ها به منظور کمك كردن به شما در راستاي شخصي‌سازي تجربه آنلاين‌تان استفاده مي‌كند. كوكي يك فايل متني است كه توسط سرور تارنما بر روي هارد ديسك شما قرار داده مي‌شود تا بتواند اطلاعاتي در مورد استفاده شما از تارنما داشته باشد. كوكي‌ها نمي‌توانند به منظور اجراي برنامه‌ها يا ارائه ويروس‌ها به رايانه شما مورد استفاده قرار گيرند.

شما توانایی پذیرش یا رد کوکی‌ها را داريد. بسياري از مرورگرها به طور خودکار کوکي‌ها را قبول مي‌كنند اما اگر خواستيد، مي‌توانيد معمولاً تنظيمات مرورگر خود را براي نپذيرفتن كوكي‌ها تنظيم كنيد

مالکیت معنوی و حق انتشار :

این تارنما و همه محتوای آن بر مبنای قوانین کشور جمهوری اسلامي ايران ، تحت مالکيت معنوي دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی هرمزگان مي‌باشد. هرگونه توليد مشابه، ارسال به شخص ثالث، انتشار در زير سايت‌ها و يا چاپ تمام يا بخشي از هر نوع محتواي موجود در اين سايت فقط با ذکر نام منبع مجاز است. مگر در مواردي كه موافقت‌نامه معتبر كتبي از سوي وزارت بهداشت و درمان صادر شده باشد.

هیچ نام ،آرم یا علائم تجاری و خدماتی به منظور تبلیغات در تارنما وجود ندارد. موارد احتمالي نيز فقط براي نشان دادن محصولات و خدمات مرتبط به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی هرمزگان يا ديگر واحد هاي زيرمجموعه و وابسته به اين سازمان مي باشد.

ممکن است پیوندهایی به سایت‌هایي غير از سايت‌هاي دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی هرمزگان وجود داشته باشد که در اين صورت، حقوق مالکيت معنوي ما محتواي آن سايت‌ها را در بر نمي‌گيرد و براي اطلاع از نحوه استفاده از محتواي آنها به بخش شرايط و قوانين و يا بخش مالكيت معنوي خود آن سايت‌ها بايد رجوع شود.

لازم به ذکر است با افراد خاطی طبق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران برخورد خواهد شد.

پست الکترونیک و اکانت اینترنت دانشگاهی :

اطلاعات مورد نیاز جهت ساخت اکانت اینترنت دانشجویان از سامانه آموزشی دانشجویان استخراج می شود و در نرم افزار اکانتینگ دانشگاه اعمال می گردد که بصورت پیش فرض نام کاربری شماره دانشجویی و رمز عبور کد ملی می باشد و برای تغییر رمز عبور از سامانه internet.hums.ac.ir  امکان پذیر می باشد.

جهت دریافت ایمیل آکادمیک میتوانید در صفحه ایمیل دانشگاه فرم درخواست الکترونیک را تکمیل نمایند.

پیوندها :

در تارنما دانشگاه و  واحدهای تابعه پیوندهای بسیاری به ساير مجموعه ها ، دانشگاه ها و ارگان ها وجود دارد که همگي مرتبط با نوع فعاليت دانشگاهي است، تمامي اين تارنما ها تحت قوانين جمهوري اسلامي ايران فعاليت مي نمايند. وقتي کاربر تارنما دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی هرمزگان از اين لينک ها استفاده مي نمايد در واقع از محدوده تارنما این دانشگاه خارج مي شود لذا مسئوليت كنترل محتوي و حفظ حريم شخصي افراد بر عهده تارنما مربوطه مي باشد.

اطلاعات تماس :

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی هرمزگان نظرات شما در خصوص محتوای " بیانه حفظ حریم شخصی" اين دانشگاه را گرامي مي‌دارد. اگر معتقديد که دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی هرمزگان به اين بيانه وفادار نمانده، لطفا از طريق آدرس SITM@Hums.ac.ir با ما تماس بگیرید. این مجموعه تمام تلاش خود را خواهد کرد تا جهت بهره گیری لازم از تارنما دانشگاه و امنيت اطلاعات پيگيريهايي مطابق با قوانين و مقررات را به نحو شايسته انجام دهد.