صفحه اصلی > آرشیو اخبار 


  چاپ        ارسال به دوست

پرستار
تقدیر از پرستاران بشاگردی

تقدیر از پرستاران بشاگردی

مراسم تجليل از پرستاران بيمارستان بقيه الله الاعظم شهرستان بشاگرد با حضور امام جمعه، فرماندار، رئيس دادگستري شهرستان و اعضاي شوراي اداري با حضور در بيمارستان بشاگرد برگزار و از اين مدافعان سلامت با اهدا لوح تقدير، كارت هديه و شاخه گل تقدير شد.

حجت السلام والمسلمين حسين غلامي امام جمعه شهرستان بشاگرد در اين مراسم اظهار داشت: سالروز ولادت حضرت زينب (س)، به نام روز پرستار نامگذاري شده است كه اين اسوه درخشان مهر و عاطفه در ميدان كربلا و واقعه عاشورا سنگ صبور همه داغداران بود و اسطوره بانوان مسلمان در راه ايثار و فداكاري محسوب مي شود.

امام جمعه بشاگرد افزود: پرستاران خدوم در سراسر كشور ضمن رعايت حجاب و عفاف با روحيه ايثار خدمت به خلق خدا همواره در ميدان مبارزه با كرونا ايستاده اند. وظيفه خود مي دانم تا در اين روز بزرگ كه به نوعي يادآور حماسه عاشورا و مكتب تاريخ ساز كربلاست، به نمايندگي از مردم شهرستان  از خدمتگزاري بي منت، تلاش خستگي ناپذير و حماسه ايثار و از خود گذشتگي شما پرستاران عزيز تقدير و تشكر نمايم.

احمد محمودي فرماندار بشاگرد ضمن تبريك ولادت حضرت زينب (س) و روز پرستار اظهار داشت: پرستاران عزيز با همه مشكلات و كاستي ها هرگز ميدان خدمت را خالي نكردند و دغدغه نجات جان بيماران و تامين سلامتي مبتلايان به كرونا را داشته و دارند و ايثارگري هاي اين قشر زحمتكش يادآور رشادت هاي رزمندگان اسلام در دفاع از ميهن اسلامي در دوران دفاع مقدس است.

محمودي گفت: در حالي كه بلندگوي رسانه اي وابسته به دشمنان نظام اسلامي در مورد مديريت بيماري كرونا در ايران سياه نمايي مي كنند اما كادر درماني، پزشكان و پرستاران با تمام وجود و فداكارانه پاي كار هستند و همين مساله سبب شده تا كشورمان در زمينه مبارزه با كرونا موفقيت هاي چشمگيري كسب كند.

پيرداد نجفي سرپرست شبكه بهداشت و درمان بشاگرد ضمن عرض تبريك اين روز خجسته به پرستاران و تشكر از حضور امام جمعه، فرماندار، رئيس دادگستري و اعضاي شوراي اداري در اين مراسم گفت: بدون شك پرستاران و ديگر كاركنان حوزه درمان كه از نخستين روزهاي حضور ويروس كوويد19 تن به روياروئي مستقيم با اين دشمن ناشناس، ناديدني و خطرناك دادند براي هميشه تاريخ، اسطوره هاي ايثار و افتخار باقي خواهند ماند و اجر شان در پيشگاه خداوند قادر و متعال محفوظ و در حافظه تاريخي ملّت بزرگ و فهيم ايران محفوظ خواهد بود.

 

 


١١:٤٩ - 1399/11/19    /    شماره : ٢١٤٠٧    /    تعداد نمایش : ٣٥٣