صفحه اصلی > آرشیو اطلاعیه ها 


  چاپ        ارسال به دوست

.
سومين وبينار بين المللي ارگونومي ايران و چهارمين همايش (مجازي) دوسالانه ارگونومي ايران"را

سومين وبينار بين المللي ارگونومي ايران و چهارمين همايش (مجازي) دوسالانه ارگونومي ايران"را

دانشگاه علوم پزشکی شیراز با همکاری انجمن ارگونومی و مهندسی عوامل انسانی ايران در نظر دارد به منظور اشاعه و توسعه تخصصی- کاربردی دانش ارگونومی، ايجاد بستر مناسب جهت تبادل تجربيات در سطح ملی و بین المللی، آشنا ساختن مديران صنايع و سازمان ها و تصميم سازان با جنبه های کاربردی ارگونومی و نيز تثبيت جايگاه و نقش ارگونومی در روند توسعه کشور، سومین همایش بین المللی ارگونومی ایران و چهارمین همایش دوسالانه ارگونومی ایران را با حضور اساتيد برجسته ارگونومی، پژوهشگران، مديران و کارشناسان صنايع و دانشجويان برگزار نمايد.

این رویداد علمی از تاریخ 13 لغایت 14 اسفندماه سال 1399 در شیراز به صورت مجازی (وبینار) در موضوعاتی همچون ارگونومی سخت افزار، ارگونومی محیطی، ارگونومی شناختی و ارگونومی کلان برگزار می گردد.

 

با توجه به پاندمی کووید 19 و تاثیر شگرفی که این بیماری بر نظام کار داشته و حضور حداقلی کارکنان را در محیط کار ایجاب نموده و به گسترش دورکاری دامن زده، شعار و موضوع اصلی این وبینار "ارگونومی و چالشهای نوپدید؛ کار همراه و دورکاریانتخاب شده است. شایان ذکر است از مقالاتی که در محورهای دیگر همایش نگارش شده اند نیز استقبال می شود.

لینک سایت همایش: http://bice4.sums.ac.ir/fa/


٠٧:٣٠ - 1399/07/20    /    شماره : ١٩٣٣٢    /    تعداد نمایش : ٩٥خروج