صفحه اصلی > اخبار بيمارستان 


 اهدای 40 عدد ماسک فیلتر دار 3m به پرسنل بخشهای کووید بیمارستان حضرت ابوالفضل (ع) میناب
 
ماسک 3M

 

حامد احراری مسئول نظام پرستاری میناب، سیریک، بشاگرد و جاسک از اهداء 40 عدد ماسک 3m با همت خیرین شهرستان اوز خبر داد و گفت: تعداد 40 عدد ماسک 3m با فیلتر  P100 به پرسنل بخش های کووید بیمارستان حضرت ابوالفضل (ع) میناب به ارزش بیش از 250 میلیون ریال تحویل شد.

 مسئول نظام پرستاری میناب و توابع ضمن تشکر از فاطمه بیضایی به عنوان متولی این امر خیر و تمامی خیرینی که شرایط بحران موجود و نیازهای کادر درمان را شناسایی کرده و در این مهم  گام برداشته اند افزود: قدردان تمامی مدافعان سلامت، نیروهای پشتیبان و افرادی که مدافعان سلامت را حمایت کرده اند می باشیم.

 دکتر محمد مورخ رئیس بیمارستان حضرت ابوالفضل (ع) میناب با ابراز خرسندی از این کار خداپسندانه خیرین؛  تشکر و قدردانی خود را اعلام داشته و از مردم خواست تا با توجه به خستگی کادر درمان ضمن رعایت پروتکل های اعلام شده از سفرها و مراسمات غیرضروری نیز خودداری کنند؛ رعایت فاصله گذاری اجتماعی و استفاده از ماسک را حتما انجام دهند.

 این عمل خیر به صورت خودجوش با پیگیری و جمع آوری سمن خیر از خیرین گمنام شهرستان اوز و توابع  توسط فاطمه بیضایی که از پرسنل بازنشسته دفتر پرستاری مجتمع پیامبر اعظم (ص)  می باشد؛ انجام شده است.

 

 

تاریخ درج خبر : 1399/04/21  |  کد خبر : ١٨١٨٩ | تعداد نمایش خبر : 269
 

 

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج