صفحه اصلی > آرشیو اخبار 


  چاپ        ارسال به دوست

دکتر گویا در نشست مجازی معاونین بهداشتی دانشگاه‌های سراسر کشور
دکتر گویا در نشست مجازی معاونین بهداشتی دانشگاه‌های سراسر کشور

دکتر گویا در نشست مجازی معاونین بهداشتی دانشگاه‌های سراسر کشور: برای مقابله با پشه آئدس باید بسیار هوشمند و توانا عمل کرد

وبینار معاونین بهداشتی دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور با حضور دکتر کمال حیدری، معاون بهداشت وزارت متبوع به صورت مجازی برگزار شد و در ابتدای آن دکتر محمدمهدی گویا، رئیس مرکز مدیریت بیماریهای واگیر وزارت بهداشت که در بندرعباس بسر می‌برد، در خصوص اهمیت مبارزه با پشه آئدس سخن گفت و اظهار داشت: برای مقابله با پشه آئدس باید بسیار هوشمند و توانا عمل کرد.

 وی در خصوص راه‌های مقابله با پشه مهاجم آئدس در هرمزگان نیز افزود: مقابله با پشه آئدس و بیماری‌های ناشی از آن، نیازمند یک عزم جدی است و هر اقدامی که لازم است باید در راستای مقابله با این پشه مهاجم انجام گیرد.

 دکتر گویا همچنین افزود: اگر زمان را از دست بدهیم، می‌تواند زمینه ساز مختل شدن فعالیت‌های اقتصادی در بخش‌های مختلف برای استان هرمزگان و کل کشور باشد.

 دکتر فاطمه نیک‌پور، کارشناس کنترل ناقلین مرکز مدیریت بیماریهای واگیر وزارت متبوع و دکتر محمود حسین پور، معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان به همراه مدیران گروه‌های فنی این حوزه، با حضور در سالن اجتماعات مرکز بهداشت استان هرمزگان، در وبینار مذکور شرکت داشتند.


١٤:٠٨ - 1400/09/21    /    شماره : ٢٦١٦٣    /    تعداد نمایش : ١٨٩خروج