صفحه اصلی > اخبار شبکه بهداشت 


  چاپ        ارسال به دوست

روز پرستار
تقدیر شورای تامین شهرستان حاجی آباد از کادر پرستاری شهرستان

بمناسبت ولادت با سعادت زینب کبری(س) و روز پرستار امام جمعه و فرماندار شهرستان به اتفاق اعضای شورای تامین شهرستان با حضور در بیمارستان فاطمه الزهرا(س) از کادر پرستاری بیمارستان تقدیر کردند

حجه الاسلام و المسلمین ابراهیم شریفی امام جمعه شهرستان در این مراسم گفت : کار پرستار شباهت بسیاری به کار خانم زینب کبری (س) در صحنه کربلا دارد. پرستاران جزء اقشار زحمت کش جامعه هستند و کار پرستاری جزء مشاغل سخت است. پرستاران از زمان همه گیری بیماری کرونا ماندن در بخش های کرونا و خدمت به بیماران را به بودن در کنار خانواده ترجیح دادند و بعضاً خود نیز به این بیماری منحوس مبتلا شدند و جان خود را از دست دادند. البته مردم ما هم مردم قدرشناسی هستند و قدر این زحمات و تلاش ها را می دانند. قریب به یکسال است که حوزه سلامت کشور در خط مقدم مبارزه با این بیماری است و کارکنان و پرسنل نتوانسته اند استراحت کنند و با کمترین توقع و بدون منت عاشقانه در حال خدمت هستند. لذا امروز به اتفاق فرماندار محترم، اعضای شورای تامین ، اعضای شورای اسلامی ، شهردار ، بنیاد شهید ، مدیر حوزه های علمیه بر خود واجب دانستیم که در روز پرستار خدمت این بزرگواران برسیم و نشان بدهیم که قدردان زحمات شما هستیم.

حمید جهانگیری فرماندار شهرستان نیز افزود : کادر بهداشت و درمان شهرستان و به ویژه پرستاران در این بحران به خوبی درخشیدند و علی رغم تمام محدودیتها نشان دادند که برای حفظ سلامت مردم از هیچ تلاشی فرو گذار نخواهند کرد و مردم هم زحمات این عزیزان را می بینند و قدردان کادر سلامت شهرستان هستند و به آنان افتخار می کنند.

در این مراسم از تعدادی از پرستاران بخش های مختلف بیمارستان فاطمه الزهرا (س) به نیابت از کادر پرستاری بیمارستان تقدیر شد.


١٤:٢٩ - 1399/10/07    /    شماره : ٢٠٦٨٠    /    تعداد نمایش : ٥١٥خروج