صفحه اصلی > اخبار 


  چاپ        ارسال به دوست

دیدار مدیر شبکه بهداشت و درمان میناب، مسئول بسیج جامعه پزشکی و رئیس بیمارستان حضرت ابوالفضل( ع) میناب با فرمانده سپاه
به مناسبت هفته بسیج انجام شد

به مناسبت هفته بسیج مدیر شبکه بهداشت و درمان  میناب ، مسئول بسیج جامعه پزشکی به همراه رئیس بیمارستان حضرت ابوالفضل( ع) میناب با فرمانده سپاه  پاسداران دیدار نمودند.

 

دکتر غلام رحیمی گفت: بسیج همواره در کارهای دشوار و سخت پشتوانه بسیار محکمی برای نظام است و در این برهه از زمان نقش اثرگذار بسیج در مبارزه با بیماری کووید ۱۹ در طرح شهید قاسم سلیمانی که به صورت خانه به خانه در کنترل اپیدمی انجام شد بسیار ملموس بود. 

 

وی افزود : اگر بسیجیان همراه با کادر بهداشت و درمان نبودند به تنهایی این موفقیت تا بدین جا حاصل نمی شد چرا که بسیج در بطن و متن مردم قرار دارد .

 

مدیر شبکه بهداشت و درمان میناب اظهار کرد: در کنترل و تزریق واکسناسیون نیز بسیج هم با تامین نیروی انسانی و هم تامین تجهیزاتی مانند وسیله نقلیه و در اختیار قرار داده سالن ورزشی،  یارو یاریگر مدافعان سلامت بودند. 

 

دکتر یدالله رئیسی ماکیانی رئیس بیمارستان حضرت ابوالفضل علیه السلام میناب گفت :  حضور فعال نیروهای بسیج در بیمارستانها و در کنار مدافعان سلامت بسیار ارزشمند است و  قدردان خدمات ارزنده و کمک های نیروهای بسیجی که به صورت نیروهای جهادی در کمک به بیماران، تامین امنیت بیمارستان و ضدعفونی کردن بخش ها بیمارستان ما را یاری نموده اند می باشیم.

 

 

طی این نشست دوستانه مدیر شبکه بهداشت و درمان و رئیس بیمارستان حضرت ابوالفضل علیه السلام  میناب از تلاش های سرهنگ حسین درویشی  فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان میناب با اهدای تمثال شهید ایرج رحیمی اولین شهید مدافع سلامت  شهرستان میناب قدردانی و تشکر خود را ابراز داشتند.


٠٥:٠٧ - پنج شنبه ٤ آذر ١٤٠٠    /    شماره : ٢٥٩٤٠    /    تعداد نمایش : ٨٤


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج