صفحه اصلی > اخبار 


  چاپ        ارسال به دوست

پیام تبریک مدیر شبکه بهداشت و درمان به مناسبت 16 آذر روز دانشجو

پیام تبریک مدیر شبکه بهداشت و درمان به مناسبت 16 آذر روز دانشجو به دانشجویان  دانشکده آموزش عالی سلامت میناب

دکتر غلام رحیمی گفت : در تقویم تاریخ سیاسی و اجتماعی ایران شانزدهم آذر  ماه، که روز دانشجو نام‌گذاری شده است، جایگاه ممتازی دارد. این روز یادآور رشادت و هوشمندی دانشجویان در برابر نقشه‌ها و برنامه‌های نظام سلطه و نیروهای دست نشانده و وابسته به بیگانگان است. یاد و خاطره تمامی شهدای دانشجو؛ را به یکایک دانشجویان سرافراز و فرهیخته تبریک می گویم.

بی گمان روی سخنم با شما دانشجویان مقاطع پزشکی و پیراپزشکی و دانشجویان دانشکده بهداشت هست که با جان مردم در آینده نزدیک روبرو خواهید شد, سهل انگاری در علم آندوزی در رشته های پزشکی گناهی نابخشودنی است چرا که حال و آینده نظاره گر کارشماست خطای شما جانی را میگیرد زندگی دیگری را به تباهی می کشاند خانواده ای را داغدار می کند لذا الان که می توانید علم یاد بگیرید و فرصت آینده و آیندگان را نسوزانید ۱۶ آذر درست هست که فریاد استکبارستیزی و استبداد ستیزی دانشجویان در فضای دانشگاهاست ولی دانشجویان نباید علم خود را فدای سیاستی کنند که فقط هیاهوی دانشجویی را بلد هست , راه شهیدان همیشه روشن بوده و هست و کسی که بخاطر ایمان و اعتقاد برای نجات ایران گام بر میدارد و در اعتلای این هدف مصمم به یادگیری و دانش آندوزی هست قطعا موفق و سربلند هست .  

امروز که استکبار جهانی در قامت جنگ رسانه‌ای، اقتصادی و ترور دانشمندان هسته ای و دانشمندان پزشکی خصوصا شهید محسن فخری زاده هست که در دست یابی به واکسن کووید 19 تلاشهای موثر بوجود آورد و دنیا چشم دیدن این دستاورد را نداشت و وی را ترور کرد و این  پیش‌گامی در عرصۀ تلاش مجاهدانه و حرکت برای تحقق چشم‌اندازهای علمی و اقتصادی؛ کسب توانایی بیشتر و افق گشایی های تازه می‌تواند موجب رونق و نشاط بیشتر شود. علم‌اندوزی، مهارت آموزی و توانمندسازی دانشجویان در دانشگاه؛ تقویت سرمایه‌های انسانی، فرهنگی و اجتماعی کشور است, نشاط، شادابی و امید در فضای دانشجویی کشور به یمن انگیزه و ارادۀ دانشجویان به‌دست می‌آید و این دو، شرط پویایی و تحرّک دانشگاه برای یافتن راه‌حل بدیع برای پرسش‌ها و مسائل روز جامعه است. مجدداً در این روز مبارک یاد و خاطره شهیدان دانشجو را گرامی؛ و از درگاه حق تندرستی، عزّت و سربلندی را برای همه دانشجویان عزیزمسئلت دارم.


٠٧:٢٦ - سه شنبه ١٦ آذر ١٤٠٠    /    شماره : ٢٦١١٩    /    تعداد نمایش : ٩٥


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج