صفحه اصلی > اخبار 


  چاپ        ارسال به دوست

جلسه فوق العاده ستاد پیشگیری و هماهنگی بحران شبکه بهداشت و میناب برگزار شد

 

دکتر غلام رحیمی گفت: این جلسه با حضور دکتر یدالله رئیسی رئیس بیمارستان حضرت ابوالفضل علیه السلام میناب ،حراست شبکه بهداشت و درمان ، معاونین شبکه بهداشت و کارشناسان در محل سالن جلسات این شبکه برگزار شد.

 دکتر رحیمی افزود: با توجه به هشدار سازمان هواشناسی نسبت به تاکید بارندگی های شدید و سیل آسا در مناطق جنوب شرق هرمزگان و همچنین دامنه گسترش این سامانه بارشی تا اواسط هفته آینده لازم است اقدامات کنترلی و پیشگیرانه با هدف کاهش آسیب به تاسیسات و همچنین راهکار در خصوص جابجایی بیماران در مناطق صعب العبور انجام شود.

 وی بیان کرد: بهورزان با همکاری های دهیاری ها در مناطق صعب العبور مادران باردار پر خطر و یا نزدیک به زایمان را حتی المقدور در جایی اسکان دهند که در صورت لزوم بتوان به سهولت جابجایی ها صورت پذیرد و کلیه پایگاه‌های اورژانس ۱۱۵ جاده‌ای در حالت آماده‌باش قرار گیرند، تیم واکنش سریع شبکه بهداشت و درمان تشکیل و کلیه اقدامات درمانی دارویی و تجهیز اتی راآماده نگه دارند .

مدیر شبکه بهداشت اظهار داشت : بیمارستان و شبکه بهداشت جهت هماهنگی با ستاد بحران افرادی را مشخص کنند تا در صورت ضرورت دسترسی‌ها به سهولت انجام شود همچنین کلیه مرخصی ها تا پایان وضعیت به شرایط عادی لغو می گردد.

رئیس بیمارستان حضرت ابوالفضل علیه السلام میناب گفت: بیمارستان در حالت آماده باش کامل قرار دارد و از نظر تامین اقلام دارویی و تجهیزاتی ،برق های اصظراری، منبع ذخیره آب مورد بررسی قرار گرفته است.

در این جلسه خاطرنشان شد : در صورت نیاز به اورژانس هوایی اقدامات لازم جهت پوشش درمانی و امدادی صورت پذیرد.


١٤:٥٥ - چهارشنبه ٨ دی ١٤٠٠    /    شماره : ٢٦٤١٥    /    تعداد نمایش : ٥٥


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج