صفحه اصلی > اخبار 


  چاپ        ارسال به دوست

نشست بصیرتی هفته بصیرت در شبکه بهداشت و درمان میناب برگزار شد

مدیر شبکه بهداشت و درمان و مسئول کانون بسیج جامعه پزشکی شهید کریمی میناب از برگزاری نشست بصیرت همزمان با تقارن ۹ دی در در میناب خبرداد

دکتر غلام رحیمی گفت: این روز روز حماسه ی  پرشکوه مردم و تجلی انقلاب دوباره بر سر ارمانهای انقلاب بود که مردم همیشه در صحنه ایران اسلامی با خلق حماسه ایی ماندگار و تاریخی  آب را بر روی فتنه ریختند و خاموش کردند. 

وی افزود : فتنه گران حتی به مقدسات محرم و روز عاشورا هم رحم نکردندو توهین ها ادامه پیدا کرد و مردم در سراسر کشور به صورت خودجوش این فتنه گران را از صحنه روز گار محو کردند و به زباله دان تاریخ انداختند.

رحیمی گفت: برگزاری و یادمان چنین روز باید گرامی داشته باشد تا اگر کسی خواست نقشه شومی به سر  بپروراند در نطفه خاموش خواهد شد.

این جلسه با حضور سرگرد مجید ذاکری معاونین شبکه بهداشت و درمان ،کارکنان و با سخنرانی مسئول تربیت وآموزش در سپاه میناب در سالن بهورزی در جمع کارکنان شبکه بهداشت و درمان برگزار شد. 

لطف الله بهرامی مسئول تربیت و آموزش سپاه میناب  با تبیین نقش مردم در صحنه و همچنین  اهانت فتنه گران به  مقدسات و حمایت سران فتنه از آشوبگران اظهار داشت: ادامه این انقلاب به دست مردم تا ظهور امام زمان خواهد بود.


١٥:٠١ - پنج شنبه ٩ دی ١٤٠٠    /    شماره : ٢٦٤١٦    /    تعداد نمایش : ٥١


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج